Ultreya

De folkmis van zondag wordt opgeluisterd door

Ultreya

KERK LOPPEM (FOLKMIS)

Het duo Ultreya werd opgericht in 1990 en bestaat uit Martina Diessner en Peter Van Wonterghem. Beide muzikanten onderscheiden zich in het vertolken van oude en traditionele muziek op een uitgebreid instrumentarium. Samenwerking met andere muzikanten heeft ook geleid tot de folkgroep Boreas.

Ultreya werkt ook regelmatig samen met de specialisten in oude muziek van Pandora. Speciale programma’s werden gerealiseerd in samenwerking met Jan Huylebroeck (orgelconcert), Ishtar (Licinius), kamerkoor El Grillo (Libre Vermell) en kamerkoor Ultreya (Ultreya gespiegeld)

In het verleden waren ze reeds te gast op een Zilleghem Folk Intiem-optreden, in Café St-Maarten. Dit jaar op zondagvoormiddag luisteren deze 2 sympathieke muzikanten de folkmis op in de St-Martinuskerk van Loppem, op wandelafstand van het festivalterrein.  

FESTIVAL · 2025

Deze pagina werd laatst bijgewerkt op 10/03/2026 19:25:09.